ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrawo
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PATRON MERYTORYCZNY
Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy

Prawo

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ministerstwo Finansów rozpoczęło prace nad zniesieniem akcyzę na CNG
20.03.2018r. 14:36

Podczas dyskusji Polskiego Kongresu Paliw Alternatywnych padło pytanie z sali, czy rząd zniesie akcyzę na CNG. Prezes PGNiG Obrót Detaliczny Henryk Mucha powiedział, że Ministerstwo Finansów rozpoczęło prace nad zniesieniem tej daniny - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Z tego co wiem, zakończono konsultacje międzyresortowe. W tym roku, mam nadzieje zakończy się ścieżka legislacyjna. To spowoduje renesans w obszarze CNG - powiedział.
Pełnomocnik rządu, Piotr Woźny, pytany o akcyzę na energię elektryczną dla pojazdów elektrycznych powiedział, że tego Ministerstwo Energii wprowadziło taryfę antysmogową, co było narzędziem, co było narzędziem, który wymaga jeszcze zmian. Jednak już wszyscy dystrybutorzy złożyli plany zmiany taryf. To pokazuje, że dyskusja i dialog skutkuje - powiedział.cytowany przez BiznesAlert.pl Piotr Woźny.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE