ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrawo
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PATRON MERYTORYCZNY
Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy

Prawo

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy Regulamin Pracy w Enerdze
19.08.2019r. 13:10

Zarząd Energi raz organizacje związkowe działające w spółce, uzgodniły nowy Regulamin Pracy. Jak podkreśla spółka, znowelizowane zapisy dostosowują ten akt do standardów współczesnego rynku pracy.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Klop 20.08.2019r. 07:38
Niesamowita informacja, a moze zarzad powie cos o wyniku za I poltocze lub odniesie sie do wartosci akcji
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: JOP 20.08.2019r. 12:31
A co ma mówić skoro Spółki Obrotu zgodnie z ustawą muszą za I półrocze stosować ubiegłoroczne stawki to jakie mają być wyniki ? To jest tak jak Ty byś coś kupował za 300 a sprzedawał za 200.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Sum 27.08.2019r. 10:28
Spółki za I półrocze 2019 stosowały stawki z I półrocza 2019 roku. Ustawa o obniżeniu cen do poziomu czerwca 2018 nie weszła przed końcem czerwca, a gdy wejdzie będą ceny obniżone, ale firmy obrotu dostaną rekompensaty. Więc owszem mogą być rezerwy, ale przychody będą wg nowych stawek. A przy liczeniu rezerw i wyniku trzeba też dodać rekompensaty. Wydaje się więc że tragedii nie będzie, tym bardziej że ceny ee spadły od jesieni 2018. Ponadto wzrosły znacznie ceny w produkcji, nie tylko z powodu wzrostu kosztów ale także z powodów paniki co podwyższyło rentowność producentów. Nie wydaje się, aby duże firmy energetyczne miały szczególnie zły rok.
PS
Jest duża grupa odbiorców, którym nie obniża się cen energii w obrocie. A dystrybucja spokojnie przeżyje korygując zakres planowanych remontów.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE