ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrawo
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PATRON MERYTORYCZNY
Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy

Prawo

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W ciągu dwóch miesięcy możliwy projekt regulacji ws. morskiej energetyki wiatrowej
03.09.2019r. 19:10

W ciągu dwóch miesięcy może zostać opublikowany projekt regulacji w sprawie morskiej energetyki wiatrowej - poinformował Piotr Czopek, dyrektor departamentu energii odnawialnej i rozproszonej w Ministerstwie Energii.
"Mam nadzieję, że w okresie do dwóch miesięcy zaistnieje w przestrzeni publicznej projekt regulacji" - powiedział Czopek podczas panelu na Forum Ekonomicznym w Krynicy.
"Przygotowanie tych regulacji nie jest proste. Jest wiele obszarów, które wymagają zmian" - dodał.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE