ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrawo
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PATRON MERYTORYCZNY
Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy

Prawo

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie VII Wydział Gospodarczy z dnia 5 grudnia 2018 r. sygn. akt VII AGa 1601/18
05.12.2018r. 12:55

oddalenie apelacji od wyroku SOKiK oddalającego odwołanie od decyzji o cofnięciu koncesji. Ukarany nie zawiadomił Prezesa URE o zmianie zakresu prowadzonej działalności pozbawiając go możliwości kontroli i naruszył zakres określony w koncesji. Ponadto, wprowadził do obrotu paliwo niespełniające parametrów jakościowych i nie uiścił opłaty z tytułu posiadania koncesji. Ukarany dokonał wielokrotnych naruszeń, był uprzednio karany i miał pełną świadomość naruszania zasad.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE