ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrawo
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PATRON MERYTORYCZNY
Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy

Prawo

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie VI Wydział Cywilny z dnia 15 kwietnia 2016 r. sygn. akt VI ACa 208/15
15.04.2016r. 10:03

zmiana wyroku SOKiK na oddalenie odwołania od decyzji Prezesa URE odmawiającej udzielenia koncesji. Wbrew twierdzeniom SOKiK URE miało uzasadnione postawy, żeby twierdzić, że wnioskodawca nie daje rękojmi należytego prowadzenia działalności oraz nie dysponuje środkami finansowymi gwarantującymi prawidłowe jej uzyskanie lub może je pozyskać. Wnioskodawca był niewypłacalny, a nie zgłoszono wniosku o ogłoszenie upadłości. Ponadto w KRS ujawniono wpisy o zaległościach podatkowych i bezskuteczności egzekucji, a wnioskodawca nie złożył do KRS sprawozdań finansowych.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie




cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE