ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrawo
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PATRON MERYTORYCZNY
Kancelaria prawnicza Wardyński i Wspólnicy

Prawo

Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie VI Wydział Cywilny z dnia 25 września 2015 r. sygn. akt VI ACa 1747/13
25.09.2015r. 11:30

oddalenie apelacji powodowej spółki od wyroku SOKiK, który to ponownie rozpatrywał sprawę, ponieważ uprzedni wyroki (oddalający odwołanie) sądu I instancji wydany w sprawie został uchylony wyrokiem sądu apelacyjnego. SOKiK ponownie oddalił odwołanie powoda od decyzji Prezesa URE odmawiającej zmiany taryfy dla paliw gazowych ustalonej decyzją organu regulacyjnego, ponieważ w ocenie sądu w sprawie nie można było przyjąć, że istniał słuszny interes strony, który to uzasadniałby zmianę taryfy dla paliw gazowych. Sąd II instancji wskazał, że apelacja powoda była niezasadna, co potwierdziły opinie biegłych wydane w sprawie (wzrost kursu USD został skompensowany spadkiem cen surowców ropopochodnych)
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE